طراحی سایت | طراحی وب سایت | هنر طراحی وب

درباره ووکامرس

ووکامرس یک افزونه تجارت الکترونیکی منبع باز برای وردپرس است وبرای فروشگاههای آنلاین کوچک و بزرگ با استفاده از وردپرس طراحی شده است. این افزونه به سرعت در تاریخ 27 سپتامبر 2011 راه اندازی شد ، به دلیل سادگی در نصب و سفارشی کردن و پایه محصول رایگان خیلی سریع همگانی شد.

در آگوست سال 2014 ، تعداد 381،187 سایت (یا 17.77٪ سایتهای تجارت الکترونیکی بصورت آنلاین) از ووکامرس استفاده کرد.

در نوامبر 2014 ، اولین WooConf ، کنفرانسی با تمرکز بر تجارت الکترونیکی با استفاده از ووکامرس در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا برگزار شد. 300 شرکت کننده را به خود جلب کرد.

طریقه استفاده:

ووکامرس توسط تعدادی از وب سایتهای پر ترافیک مانند Small Press Expo استفاده می شود. در هفته سوم سپتامبر 2015 ، Trends اظهار داشت كه ووکامرس 30٪ از سایت های تجارت الکترونیك و میلیون ها نصب فعال را در كار خود داشته است. تجارت الکترونیک به سرعت در حال رشد در سراسر جهان است و ووکامرس بیش از 39 میلیون بار بارگیری به عنوان افزونه دارد و هم اکنون در بیش از سه میلیون وب سایت فعال است و محبوب ترین پلتفرم تجارت الکترونیکی در سال 2018 است. در سال 2015 ، آمارها نشان می دهد كه درصد فروشگاههای اینترنتی كه از ووکامرس از طریق افزونه Wordpress.org استفاده می كنند ، بیش از 30 درصد كل فروشگاه ها است. سهم فعلی بازار 2019 برای ووکامرس  22٪ از 1 میلیون سایت برتر با استفاده از فناوری های تجارت الکترونیکی است.

ووکامرس از زمان دستیابی به Automattic سهم بازار را بدست آورد و اکنون به یکی از سیستم عامل های پیشرو تجارت الکترونیکی در اینترنت تبدیل شده است.

 

طبق گفته Webspotter ، در جولای 2019 ووکامرس در 1،296،332 وب سایت استفاده می شود.

 

قالب:

با وجود بسیاری از قالبهای آماده ووکامرس که در وب سایت های شخص ثالث فروخته می شود ، دقیقاً تخمین می زند که چه تعداد مضامین می تواند با این افزونه وردپرس مرتبط باشد ، اما در اینجا برخی از آمارهای ووکامرس برای ارائه دهندگان تم بزرگتر وجود دارد:

  • 1،135 قالب ووکامرس در ThemeForest وجود دارد.
  • دایرکتوری موضوع org دارای 548 قالب ووکامرس است.

 

 

 

برنامه های افزودنی:

ووکامرس محبوبیت قابل توجهی را دارد زیرا محصول پایه علاوه بر بسیاری از افزونه ها و افزونه ها ، رایگان و منبع باز است. در سال 2018 ، ووکامرس نزدیک به 330 اکستنشن و بیش از 1000 پلاگین دارد. علاوه بر این ، هزاران افزودنی پرداخت شده برای قیمت های ثابت وجود دارد.

 

درآمد:

مطالعه ای که در سال 2017 توسط تاد ویلکینز ، رئیس ووکامرس انجام شد ، نشان می دهد که فروشگاه های ووکامرس جمعاً نزدیک به 10 میلیارد دلار فروش را به خود اختصاص می دهند.

 

 

پروژه های ما

چاپ آقا

نرم افزار طراحی آنلاین

چهارباغ

محصولات غذایی 202

گروه تولیدی برکت

وب سایت شخصی محمد حقانی

فروشگاه ماکامارت

ویلومیت

فرماتکس

آناهیتا کالکشن

البو نور

پارتاک آفیس

دانش رایان رسانه

آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ

تدبیرگران ارقام

طیور برکت

فروشگاه اصفهان مکمل